Flecheros Matagalpa - Costa Caribe Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Flecheros Matagalpa i Costa Caribe dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Nikaragua w Nicaragua Championship i rozpocznie si臋 o 20:30 w dniu 17.09.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Flecheros Matagalpa i Costa Caribeustalili艣my, 偶e 1x2 - Z2 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 1.14.
17/09/2024
Flecheros Matagalpa
Costa Caribe
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 18.09.2024 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W historii mecz贸w rozegrano 9 mecz贸w pomi臋dzy Flecheros Matagalpa i Costa Caribe. 艢redni wynik dru偶yny Flecheros Matagalpa na mecz to 57, a Costa Caribe ma 57. Suma w 9 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 514-712. Flecheros Matagalpa wygra艂 mecze 2, a Costa Caribe wygra艂 mecze 7. Ostatni mecz pomi臋dzy Flecheros Matagalpa a Costa Caribe rozegrano o 14.08.24 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 125:67.
Kto wygra?
Flecheros Matagalpa przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Flecheros Matagalpa uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 2 i przegrywaj膮c 8. W tych meczach Flecheros Matagalpa zdoby艂 811 punkt贸w i straci艂 1008. 艢rednia dru偶yna Flecheros Matagalpa zdoby艂a 81.1 punkt贸w na mecz i straci艂a 100.8 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 181.9 straconych i zdobytych punkt贸w.
Costa Caribe przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Costa Caribe rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 8 i przegrywaj膮c 2. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 925 punkt贸w i straci艂a 715. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Costa Caribe zdoby艂a 92.5 punkt贸w i straci艂a 71.5 punkt贸w. Og贸lnie Costa Caribe uzyska艂o 艣rednio 164 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Kobiety. Po艂udniowy
Ringwood Hawks (Kobiety)-Frankston Blues (Kobiety)
Filipiny. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipiny. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
4 / 10 ostatnich mecz贸w Flecheros Matagalpa we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Flecheros Matagalpa w 4 kwarcie
8 / 10 ostatnich mecz贸w Costa Caribe we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
3 / 10 ostatnich mecz贸w Flecheros Matagalpa we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
3 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Flecheros Matagalpa w 2 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Costa Caribe we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Flecheros Matagalpa we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Flecheros Matagalpa w 3 kwarcie
8 / 10 ostatnich mecz贸w Costa Caribe we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Flecheros Matagalpa we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Flecheros Matagalpa w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
1 / 10 ostatnich mecz贸w Flecheros Matagalpa we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Flecheros Matagalpa
3 / 10 ostatnich mecz贸w Costa Caribe we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 remisem
1 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 remisem
Postaw:1x2 - X
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 18.09.2024 19:40